Kelvin Hair Studio

Kelvin Hair Studio

Kelvin Hair Studio merupakan sebuah salun rambut yang terletak di Data Kakus dan menjadi pilihan utama penduduk setempat yang mencari perkhidmatan gunting rambut serta penjagaan rambut yang berkualiti. Bagi anda yang sering mencari salun rambut berhampiran saya, kedai ini menawarkan kemudahan yang mudah diakses, perkhidmatan yang mesra, dan harga yang berpatutan. Dengan kemahiran yang dimiliki, Kelvin Hair Studio komited untuk memastikan setiap pelanggan tampil bergaya dan berkeyakinan selepas setiap kunjungan.

Kelvin Hair Studio

Alamat

Lot 2951, Lorong 7 Krokop Road, 98000, Miri, Sarawak, 98000 Miri, Malaysia

Telefon

+60 85-418 837

Lokasi Kelvin Hair Studio
Ulasan

Baca ulasan

Kelvin Hair Studio merupakan pilihan salon rambut profesional yang terletak strategik di Lot 2951, Lorong 7 Krokop Road, 98000 Miri, Sarawak, menawarkan perkhidmatan gunting rambut dan gaya terkini yang dikendalikan oleh stylist berpengalaman dengan tumpuan kepada kualiti dan kepuasan pelanggan. Pendekatan peribadi terhadap setiap pelanggan membolehkan hasil potongan yang kemas, trendi dan sesuai dengan bentuk muka, sekali gus menjadikannya destinasi pilihan penduduk tempatan yang mahukan penampilan bergaya dan berkeyakinan. Dengan lokasi yang mudah diakses serta perkhidmatan mesra, Kelvin Hair Studio berjaya mengekalkan reputasi sebagai salon rambut yang boleh dipercayai di kawasan Miri.

Rabu 9:00 PG–6:00 PTG
Khamis 9:00 PG–6:00 PTG
Jumaat 9:00 PG–6:00 PTG
Sabtu 9:00 PG–6:00 PTG
Ahad 9:30 PG–4:30 PTG
Isnin 9:00 PG–6:00 PTG
Selasa 9:00 PG–6:00 PTG

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Kelvin Hair Studio yang menjadi pilihan salun rambut berhampiran saya?

Kelvin Hair Studio terletak di Lot 2951, Lorong 7 Krokop Road, 98000, Miri, Sarawak, sebuah lokasi yang strategik dan mudah diakses oleh penduduk sekitar Miri. Dengan alamat yang jelas di kawasan Krokop, ia menjadi pilihan utama bagi mereka yang mencari salun rambut berhampiran saya kerana jaraknya yang dekat dengan kawasan perumahan dan komersial. Anda boleh menghubungi mereka di +60 85-418 837 untuk sebarang pertanyaan atau tempahan.

Apakah penilaian dan reputasi Kelvin Hair Studio dalam kalangan pelanggan?

Kelvin Hair Studio menikmati reputasi yang baik dengan penilaian 4.4 daripada pelanggan, menunjukkan tahap kepuasan yang tinggi terhadap perkhidmatan yang ditawarkan. Penilaian ini membuktikan bahawa salun ini konsisten dalam memberikan hasil potongan rambut dan rawatan yang memuaskan hati pelanggan. Bagi anda yang mencari salun rambut berhampiran saya, penilaian positif ini menjadi petunjuk penting bahawa Kelvin Hair Studio mampu memenuhi jangkaan anda dari segi kualiti dan perkhidmatan.

Adakah Kelvin Hair Studio sesuai untuk pelbagai jenis gaya rambut dan keperluan pelanggan?

Kelvin Hair Studio menawarkan perkhidmatan yang meliputi pelbagai gaya rambut sama ada potongan moden, klasik, mahupun rawatan penjagaan rambut. Dengan pengalaman yang terbukti melalui penilaian 4.4, salun ini mampu menyesuaikan diri dengan keperluan pelanggan yang berbeza termasuk lelaki, wanita, dan kanak-kanak. Jika anda sedang mencari salun rambut berhampiran saya yang fleksibel dan profesional, Kelvin Hair Studio di Krokop Road adalah pilihan yang wajar untuk dipertimbangkan.

Bagaimana cara untuk membuat tempahan atau mendapatkan perkhidmatan di Kelvin Hair Studio?

Untuk mendapatkan perkhidmatan di Kelvin Hair Studio, anda boleh menghubungi mereka terus melalui nombor telefon +60 85-418 837 atau hadir ke premis di Lot 2951, Lorong 7 Krokop Road, 98000 Miri, Sarawak. Adalah disyorkan untuk membuat tempahan awal bagi mengelakkan masa menunggu yang lama terutama pada hujung minggu. Dengan lokasi yang mudah ditemui dan penilaian 4.4, Kelvin Hair Studio merupakan destinasi salun rambut berhampiran saya yang praktikal dan boleh dipercayai untuk semua keperluan penjagaan rambut anda.