ShortCut Hair Studio

ShortCut Hair Studio merupakan sebuah salun rambut yang terletak di Bandar Bahau, Negeri Sembilan. Sebagai pilihan salun rambut berhampiran saya, ia menawarkan perkhidmatan potongan rambut, gaya rambut dan penjagaan rambut untuk lelaki dan wanita. Dengan barisan pendandan yang berpengalaman, ShortCut Hair Studio menjadi tempat penduduk tempatan mendapatkan gaya rambut yang kemas, moden dan sesuai dengan citarasa masing-masing.

ShortCut Hair Studio

Alamat

72100 Bahau, Negeri Sembilan, Malaysia

Telefon

+60 10-225 5020

Lokasi ShortCut Hair Studio
Ulasan

Baca ulasan

ShortCut Hair Studio di 72100 Bahau, Negeri Sembilan menawarkan pengalaman gunting rambut yang cekap dan profesional dengan harga yang berpatutan. Para pelanggan boleh menghubungi +60 10-225 5020 untuk tempahan, memastikan masa menunggu yang singkat dan perkhidmatan mesra pelanggan. Studio ini mengutamakan kepuasan pelanggan melalui gaya potongan kemas dan terkini, menjadikannya pilihan utama untuk penduduk tempatan yang mahukan hasil berkualiti dalam masa yang pantas.

Rabu 10:00 PG–6:00 PTG
Khamis 10:00 PG–6:00 PTG
Jumaat 10:00 PG–6:00 PTG
Sabtu 10:00 PG–6:00 PTG
Ahad 10:00 PG–6:00 PTG
Isnin 10:00 PG–6:00 PTG
Selasa 10:00 PG–6:00 PTG

Soalan Lazim

Di manakah lokasi ShortCut Hair Studio yang terdekat dengan saya?

ShortCut Hair Studio terletak strategik di 72100 Bahau, Negeri Sembilan, sebuah lokasi yang mudah diakses oleh penduduk setempat yang mencari salun rambut berhampiran saya. Kedudukannya yang berada dalam kawasan kejiranan ini menjadikannya pilihan utama bagi mereka yang mahukan perkhidmatan gunting rambut tanpa perlu bersusah payah memandu jauh ke bandar besar.

Bagaimana saya boleh menghubungi ShortCut Hair Studio untuk membuat tempahan?

Anda boleh menghubungi ShortCut Hair Studio terus melalui panggilan telefon di +60 10-225 5020 untuk sebarang pertanyaan atau tempahan awal. Nombor ini merupakan saluran utama yang memudahkan pelanggan membuat janji temu sebelum hadir, sekali gus mengelakkan masa menunggu yang panjang dan memastikan perkhidmatan yang lebih teratur.

Adakah ShortCut Hair Studio sesuai untuk pelanggan yang mahukan potongan rambut bergaya?

Sudah tentu, ShortCut Hair Studio menawarkan perkhidmatan potongan rambut kontemporari yang sesuai dengan citarasa pelbagai lapisan pelanggan di sekitar Bahau. Dengan kemahiran gunting yang teliti dan sentuhan gaya semasa, salun ini mampu memberikan hasil yang memuaskan hati, sama ada untuk gaya kasual harian mahupun penampilan yang lebih berani dan moden.

Mengapa penduduk tempatan memilih ShortCut Hair Studio berbanding salun lain?

Penduduk sekitar Bahau memilih ShortCut Hair Studio kerana gabungan harga berpatutan, perkhidmatan mesra, dan hasil guntingan yang konsisten. Sebagai sebuah salun kejiranan, ia memahami keperluan pelanggan tempatan yang mahukan pengalaman gunting rambut yang pantas, selesa, dan memuaskan tanpa perlu keluar dari kawasan kediaman mereka.